Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.

Zapisano do newslettera.

Taki adres jest juz zapisany.

Adres e-mail jest niepoporawny

Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych

Wpisz adres e-mail.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej od bardusch Polska Sp. z o.o. , Prężyńska 38, 48-200 Prudnik. Zgoda może być odwołana poprzez kontakt mailowy na rafal.tobiasz@bardusch.pl. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania znajdują się w Regulaminie sklepu (dostępny tutaj) Pokaż więcej

Od ponad 25 lat firma Bardusch jest partnerem firm i instytucji w zakresie ochrony i bezpieczeństwa pracy. Skorzystaj z naszego know-how w sprawach związanych z bezpieczeństwem pracy i przeznacz zaoszczędzony czas na rozwój swojego przedsiębiorstwa i budowanie sukcesu.

Duży wybór artykułów i sprzętu ochrony osobistej umożliwia utworzenie całkowicie indywidualnej oferty, odpowiedniej do każdego profilu ryzyka. W ten sposób można skutecznie wypełnić luki zawodowe istniejące w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania optymalnej oferty z zakresu produktów bhp.